scorecardresearch

İVRİZ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

45 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında öğrencilerde bilim kültürünün gelişmesi amacıyla düzenlenen 4006 Bilim Fuarları Destekleme Programı kapsamında İvriz Sosyal Bilimler Lisesinde 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı şenliği yapıldı.
İvriz Sosyal Bilimler Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarına, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ, Ereğli Belediye Başkanı Özkan ÖZGÜVEN,Şube Müdürümüz Namık ÖZÇELİK ile öğretmenler, veliler, davetliler ve öğrenciler katıldı.
Açılış öncesi bilgi veren Okul Müdürü Abdullah Ender AKÇAY, 9 öğretmenin danışmanlığında hazırlanan ve 56 öğrencimizin faaliyet gösterdiği, 112 projemizin yer aldığı TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Sergimizi sizlerin de katılımları ile başlatmış bulunuyoruz. Okulumuzda TÜBİTAK Bilim Fuarını gerçekleştirmenin mutluluğu içinde olduklarını, bu projede emeği geçen bütün öğrencilerime, öğretmen arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum dedi.
Açılış sonrasında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İradet GENÇ ve diğer katılımcılar öğrencilerin yapmış oldukları projeleri inceleyip öğrencilerden projelerle ilgili bilgi aldılar.
Etiketler