scorecardresearch

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

31 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Ereğli’de günlerdir duyurusu yapılan ve 30 kişinin istihdam edildiği aklınıza gelebilecek her ürünün bulunduğu işyeri bugün yeni Ziraat Bankasının karşısında açıldı. İndirimli fiyatlar ile gündeme gelen bu işyerinin açılışından önce mehter takımı gösteri yaptı.

Açılış törenine Ereğli Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, Halkapınar Kaymakamı Erdal Çetinbaş, Garnizon Komutanı Binbaşı Adem Tol, Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Halkapınar Belediye Başkanı Fahri Vardar, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akif Aktaş, Ereğli İlçe Jandarma komutanı Binbaşı Uğur Efe Emniyet Müdürü Erdal Yağmur, Milli Eğitim Müdürü İradet Genç, Müftü Yusuf Eseroğlu ile vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda ilk konuşmayı Belediye Başkanı Özkan Özgüven yaptı. Böyle bir işletmenin Ereğlimize açılmasında emeği geçen herkesi kutluyor,ve hayırlı işler diliyorum dedi. Ereğli’nin büyüyen ve gelişen bir kent olduğuna dikkat çeken Özgüven, büyük firmaların işyeri açıp halkımıza hizmet etmeleri bizim için önemli ve mutluluk vericidir ifadelerini kullandı.

Ardından Ereğli Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran söz aldı. Ekonomiye ciddi anlamda katkı sağlayacak olan bu işletmenin hayırlı olmasını diledi. Konuşmalardan sonra Müftü Yusuf Eseroğlu dua etti, açılış kurdelesi katılımcı protokol üyeleri tarafından kesildi.

Daha sonra mağazaya girerek içeriyi gez protokol üyelerine ikramlarda bulunuldu.İğne Atsan yere düşmez deyiminin gerçek olduğu açılışta vatandaşlar kasaların önünde sıraya girdi. Verdikleri bilgide fiyatların çok uygun olduğuna dikkat çeken Ereğli’li vatandaşlar böyle bir işletmeyi Ereğli’ye kazandıran herkese çok teşekkür ediyoruz dediler.
Etiketler