scorecardresearch

FAALİYETLERİ İLE DİKKAT ÇEKİYORLAR

11 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Bir yıl önce bir kaç gönüllünün bir araya gelerek kurduğu ( Emek) Ereğli Motokros ve enduro kulübü yaptığı faaliyetler ile dikkat çekiyor. Endoro motorsikleti olan herkesin rahatlıkla üye olabileceği bu kulüpte amaç Ereğli’nin adını Türkiye ve Dünya’ya tanıtmak. Hiç bir yerden eğitim almadan kendi imkânları ile Türkiye Motorsiklet federasyonunun düzenlediği yarışmalara katılan hatta büyük başarılar elde eden kulüp üyelerinin tek bir hedefi var, Ereğli’de Türkiye Motorsiklet federasyonu yarışlarının Ereğli ayağını yapabilmek.
Konu ile ilgili açıklama yapan Kulüp üyesi Mehmet Fatih İnan, hafta sonları kulüp üyeleri ile bir araya geliyoruz,şimdi İvrizdeyiz burada yemek yedikten sonra Kızlar sarayına geçeceğiz motorsikletlerimiz ile böyle faaliyetlerde bulunmak bizleri çok mutlu ediyor dedi.
Zamanla üye sayısını çoğaltıp daha sık faaliyetler yapacaklarını ve Motorsikletle spor yapmayı herkese sevdirmeyi planladıklarını belirten İnan, şehirlerarası turlar düzenleyerek amatör ruhla başladığımız bu faaliyetleri profesyonelleştirmek istiyoruz diye konuştu.
Ayrıca üye olmak isteyenlerin Yunus Emre parkı içerisinde bulunan Yunus Emre Etliekmek adlı işyerine başvurabilecekleri belirtildi.
Etiketler