scorecardresearch

AVCILARDAN GÜZEL PROJE

28 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Ereğli Avcılık Atıcılık ve Amatör Balıkçılık İhtisas Spor Kulübü Derneği (ERAV) tarafından düzenlenen ödüllü yarışmada Belediye Başkanı Özkan Özgüven’e Avcıbaşı Yarışması Onursal Birincilik Kupası verildi.
500 Evler Atış Poligonunda gerçekleşen Garnizon Komutanı Binbaşı Adem Tol, Belediye Başkanı Özkan Özgüven ile avcılık ve atıcılığa ilgi duyan vatandaşların katıldığı programda kısa bir konuşma yapan Başkan Özgüven, Ereğli’de bu işe gönül veren çok sayıda vatandaşın olduğunu söyledi.
ERAV’ın kahve köşelerinden uzaklaşmak, stres atmak isteyen, doğa ile iç içe olmak isteyenlerin buluşma adresi olduğunu vurgulayan Özgüven, programı düzenleyen ERAV Yönetimine kendisine takdim ettikleri kupa için teşekkür etti ve atış yapacak avcılara başarılar diledi.
Daha sonra avcılara atış yaptırıldı. Hedefi en iyi vuran ilk üç kişiye kupa verildi. Bu yarışmayı geleneksel hale getirmek istiyoruz diyen dernek başkanı Cumali Kayaaslan, katılımdan memnun olduklarını söyleyerek katılan Garnizon Komutanı Binbaşı Adem Tol ve Belediye Başkanı Özkan Özgüven’e de teşekkür etti.
Etiketler